Conseil EXPO

AD SOYAD UNVAN
Muammer Türker Antalya Valisi
Rıdvan Kösesoy Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Antalya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü
Bahtiyar Sazlık Maliye Bakanlığı Daire Başkanlığı
Osman Nuri Gülay Milli Eğitim Bakanlığı Antalya İl Milli Eğitim Müdürü
Adnan Yılmaztürk Orman ce Su İşleri Bakanlığı 6. Bölge Müdürü (Burdur)
Erol Yanar Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı
Mehmet Özören Gündoğmuş Belediyesi Belediye Başkanı
Süleyman Topçu Demre Belediyesi Belediye Başkanı
Fatih Özaslan Kepez Belediyesi Belediye Başkanı
Muhittin Böcek Konyaaltı Belediyesi Belediye Başkanı
Hasan Gökçe Korkuteli Belediyesi Belediye Başkanı
Hüsamettin Çetinkaya Kumluca Belediyesi Belediye Başkanı
Halis Akkaya Manavgat Belediyesi Belediye Başkanı
Mehmet Işıldağ Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Genel Sekreter
Osman Bağdatlıoğlu Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamülleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı
Vahap Tuncer Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği TMMOB Ant.İl.Koor.Kur.Sek
Hasan Hüseyin Coşkun Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkan Danışmanı
Hakkı Şafak Ses Türkiye Tohumcular Birliği Yönetim Kurulu Üyesi
Ali Çandır Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Satıcı Antalya İhracatçılar Birliği (AIB) Yönetim Kurulu Başkanı
Burak Tonbul Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB Yön. Kur. Üyesi Diana Turizm Gen. Müd.
Nizamettin Şen Antalya Tanıtım Vakfı ATAV Yön. Kur. Baş.
Ali Eroğlu Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği ANSİAD Yön. Kur. Bşk.
Mevlüt Yeni Antalya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı
Mevlüt Gümüş Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü
Semanur Kurt Antalya Kent Konseyi Başkanı
Şahin Oktay Türkiye İhracatçılar Meclisi Mali İşler, İnsan Kay., Turquality Koordinatörü
Abdullah Çalışkan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü
Hande Doru Alanya Belediyesi Peyzaj Mimarı
Mustafa Şalvarlı Kaş Belediyesi Belediye Meclis Üyesi
Ahmet Saadettin Göllü Sebze ve Süs Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı
Naci Alın Döşemealtı Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı
Mehmet Yener Hazine Müsteşarlığı Devlet Destekleri Genel Müdürü
Serkan Küçükkuru İbradı Belediyesi Belediye Başkanı
İsmail Lök Elmalı Belediyesi Belediye Başkanı Yardımcısı
Ragibe Coşkun Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü
M. Osman Aydın Mimarlar Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa İsmet Uysal Akseki Belediyesi Belediye Başkanı
Mehmet Güler Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Teknik Şefi
Kemal Yüksel Kemer Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı
Ebru Öztürk Finike Belediyesi İnşaat Mühendisi
Halil Şahin Aksu Belediyesi Belediye Başkanı
Cem Kotan Muratpaşa Belediyesi Belediye Meclis Üyesi
Şenay Karayıldırım Serik Belediyesi Belediye Meclis Üyesi
Bedrettin Taşkesen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakanlık Müşaviri/ Antalya İl Müdür Vekili
Yusuf Hacısüleyman Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Arıkanlı Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Reklam Tasarım ve Tanıtım Dairesi Başkanı
Burhanettin Hacıcaferoğlu Gençlik ve Spor Bakanlığı Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü
Tugay Özaslan Gazipaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdür Vekili
Taylan Kıymaz Kalkınma Bakanlığı Tarım Dairesi Başkanı
Mehmet Sırrı Özen Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri
Teoman Kulaksız Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü Genel Sekreteri
Mustafa İssi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği - ATSO Yön. Kur. Baş. Yrd.