OTOPARK

Alanın kuzey ve batı girişlerinde olmak üzere 3 otopark bulunmaktadır. Otoparklarda engelli ve hamileler için alanlar ayrılmıştır. Otoparklar ücretli olup bilet fiyatına dahil değildir. Otopark içinde araçlarda hırsızlık ve kaza sebebiyle oluşabilecek hasarlardan EXPO 2016 Ajansı sorumlu değildir.

RİNG HATLARI

Alan içi Gündüz Ring Hattı

Gündüz EXPO’ su ring hattı: Giriş alt meydanından hareketle sırasıyla, Kentsel Sanat ve Kültür Alanı, Osmanlı Bahçesi ve Çocuk adası, Ülke Bahçeleri, Kır aktivite alanı, Yağmur Ormanları serası, Tarım müzesi, restoranlar bölgesi, Şakayık terası, VIP binası, İç Bahçeler, sponsor bahçeleri ve Antalya bahçesini geçerek alt meydanda sona erecektir. Hat uzunluğu 3.940 metredir.

 

Alan içi Gece Ring Hattı

Gece EXPO’ su ring hattı: Giriş alt meydanından hareketle sırasıyla, Kentsel Sanat ve Kültür Alanı, Osmanlı Bahçesi, Yeşil köprü, Tarım müzesi, restoranlar bölgesi, Şakayık terası, VIP binası, İç Bahçeler, sponsor bahçeleri ve Antalya bahçesini geçerek alt meydanda sona erecektir. Hat uzunluğu 2.772 metredir.


TRAMVAY

Tramvaya binebilmek için şehir içerisindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin dolum noktalarından Antalya Kart alabilirsiniz.

Antalya Kart alabilecek dolum noktalarının bulunabileceği link; http://www.antalyakart.com.tr/

TramvayDuragı